Karl Lagerfeld – szkolny hype?

Dyrektor kreatywny Chanel fascynuje się szkicowaniem od najmłodszych lat i twierdzi, że odkąd pamięta firma Faber-Castell była absolutnym wyznacznikiem jakości w dziedzinie akcesoriów do rysowania. Używa ich produktów od zawsze. Na bazie tej fascynacji Karl Lagerfeld wszedł w kooperację z firmą projektując swój unikalny zestaw do projektowania zawierający 350 elementów niezbędnych do malowania i rysowania – wszystko zamknięte w drewnianym pudełku stylizowanym na chiński gabinecik weselny.

Szkicowanie jest dla mnie jak oddychanie i czytanie. Są to rzeczy bliskie relaksowi

– Karl Lagerfeld

Wyprodukowano 2 500 sztuk, które od 01.09 sprzedawane były w luksusowych sklepach w Paryżu, Zurichu, Stuttgarcie i Londynie. Cena zestawu wynosiła 3 000$ i wszystkie sztuki zostały wyprzedane na stronie Karl.com tuż po otwarciu sprzedaży. Dla wszystkich fanów projektanta i zapalonych rysowników jest jednak dobra wiadomość – 19.09 planowane jest wznowienie sprzedaży.

Data z pewnością nie jest przypadkowa, ale ciekawe czy wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów znajdą się odbiorcy tego typu produktu. Jak sądzicie?

 

Źródło: WWD.com

Napisane przez
More from Konrad
Pierwsze szkice kostiumów na nowy tournee Madonny
Krzyknij Madonna a zbiegną się wszyscy. Pojawiły się pierwsze szkice kostiumów do najnowszego tournee...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.