Karl Lagerfeld – szkolny hype?


Dyrektor kreatywny Chanel fascynuje się szkicowaniem od najmłodszych lat i twierdzi, że odkąd pamięta firma Faber-Castell była absolutnym wyznacznikiem jakości w dziedzinie akcesoriów do rysowania. Używa ich produktów od zawsze. Na bazie tej fascynacji Karl Lagerfeld wszedł w kooperację z firmą projektując swój unikalny zestaw do projektowania zawierający 350 elementów niezbędnych do malowania i rysowania – wszystko zamknięte w drewnianym pudełku stylizowanym na chiński gabinecik weselny.

Szkicowanie jest dla mnie jak oddychanie i czytanie. Są to rzeczy bliskie relaksowi

– Karl Lagerfeld

Wyprodukowano 2 500 sztuk, które od 01.09 sprzedawane były w luksusowych sklepach w Paryżu, Zurichu, Stuttgarcie i Londynie. Cena zestawu wynosiła 3 000$ i wszystkie sztuki zostały wyprzedane na stronie Karl.com tuż po otwarciu sprzedaży. Dla wszystkich fanów projektanta i zapalonych rysowników jest jednak dobra wiadomość – 19.09 planowane jest wznowienie sprzedaży.

Data z pewnością nie jest przypadkowa, ale ciekawe czy wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów znajdą się odbiorcy tego typu produktu. Jak sądzicie?

 

Źródło: WWD.com

Napisane przez
More from Konrad

Nowa kolekcja PLNY LALA – Fire walk with me

Warszawska marka PLNY LALA wreszcie przedstawiła swoją najnowszą kolekcje. PLNY LALA postanowiła uczcić...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *