Josephine Skriver została nowym aniołkiem Victoria’s Secret

Zostać aniołkiem Victoria’s Secret to dla wielu modelek wielki zaszczyt i nieosiągalne marzenie. Dla 22 letniej Josephine Skriver marzenie się właśnie spełniło. Marka oficjalnie potwierdziła informacje i wrzuciła zdjęcie piękności z Kopenhagi na swojego Instagrama.

Skriver jest przeszczęśliwa: „Stało się. Żyje swoim marzeniem. Nie wierzę, że mogę wam to dziś powiedzieć – jestem nowym aniołkiem Victoria’s Secret.”

Dla modelki była to długa droga. Wyścig do stałego składu aniołków zaczęła w wieku 15 lat, kiedy po raz pierwszy zetknęła się z modelingiem. Dwa lata temu po raz pierwszy pracowała dla Victoria’s Secret. Od tamtej pory była już w trzech pokazach i kampaniach stroi kąpielowych.

Josephine Skriver jest pierwszą modelką, która została w tym roku przedstawiona przez Victoria”s Secret. W tamtym roku w kwietniu doszło aż 10 nowych modelek – Kate Grigorieva, Stella Maxwell, Martha Hunt, Taylor Hill, Jasmine Tookes, Romee Strijd, Lais Ribeiro, Elsa Hosk, Sara Sampaio i polka Monika „Jac” Jagaciak.

 

Napisane przez
More from Konrad
PLNY LALA kolekcja na jesień 2016
Elisa Minetti, dyrektor kreatywna PLNY LALA, wraca z kolekcją jesienną. Ubrania są...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.