Josephine Skriver została nowym aniołkiem Victoria’s Secret


Zostać aniołkiem Victoria’s Secret to dla wielu modelek wielki zaszczyt i nieosiągalne marzenie. Dla 22 letniej Josephine Skriver marzenie się właśnie spełniło. Marka oficjalnie potwierdziła informacje i wrzuciła zdjęcie piękności z Kopenhagi na swojego Instagrama.

Skriver jest przeszczęśliwa: “Stało się. Żyje swoim marzeniem. Nie wierzę, że mogę wam to dziś powiedzieć – jestem nowym aniołkiem Victoria’s Secret.”

Dla modelki była to długa droga. Wyścig do stałego składu aniołków zaczęła w wieku 15 lat, kiedy po raz pierwszy zetknęła się z modelingiem. Dwa lata temu po raz pierwszy pracowała dla Victoria’s Secret. Od tamtej pory była już w trzech pokazach i kampaniach stroi kąpielowych.

Josephine Skriver jest pierwszą modelką, która została w tym roku przedstawiona przez Victoria”s Secret. W tamtym roku w kwietniu doszło aż 10 nowych modelek – Kate Grigorieva, Stella Maxwell, Martha Hunt, Taylor Hill, Jasmine Tookes, Romee Strijd, Lais Ribeiro, Elsa Hosk, Sara Sampaio i polka Monika “Jac” Jagaciak.

 

Napisane przez
More from Konrad

Life of Kylie – reality show Kylie Jenner

Kylie Jenner, najmłodsza członkini sławnej rodziny Kardashianów, ogłosiła start swojego własnego reality show...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.