Hit – delikatne złote naszyjnki


Uwielbiamy subtelną biżuterie! Cienkie złote naszyjniki to idealny wybór na lato. Przy upale nie ciążą, a złoto świetnie wygląda na opalonej skórze.

Jeśli nie jesteś przekonana do złota wybierz nieprawdziwą wersje z sieciówek jak H&M i Zara. Możesz przechodzić całe lato w takich dodatkach. Warto jednak zainwestować w prawdziwą biżuterię. Złoto to świetna inwestycja – poza tym materiał jest bardzo trwały i będziesz mogła nosić naszyjnik przez parę lat. Te delikatne łańcuszki są klasyczne i nie wyjdą po paru miesiącach z mody.
Modne naszyjniki możemy kupić nie tylko w dużych jubilerach jak Apart i Yes – dużo małych, polskich marek jak Rosa Gold Chains, Minty dot i paru innych ma świetną biżuterie.

delikatne-zlote-naszyjniki-tematmoda

 

1. Minty Dot 460 PLN 2. YES 799 PLN 3. Wishbone 149 PLN 4. Polanska&Co 160 PLN

Jak nosić? Delikatne naszyjniki są drobne, ale nie martw się – są bardzo efektywne i intrygujące. Można też nosić kilka rożnych na raz. Osiągniesz super efekt jak naszyjniki będą w różnych długościach. Mała złota biżuteria idealnie się prezentuje do prostego T-shirtu, czy koszuli. Im większy dekolt, odkryte ciało, tym bardziej naszyjnik będzie się rzucać w oczy. Złoto najlepiej wygląda na skórze, nie na tkaninie! 

Napisane przez
More from Julia

Transparentne torebki – hit sezonu

Jakie torebki noszą teraz trendsetterki? Transparentne! Tak, właśnie przezroczyste plastikowe torebki to...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.