Czerwień – trend jesień zima 2017/18


Lato minęło znakiem fuksji, jesień będzie bardzie klasyczna – projektanci stawiają na czerwień. I to na czerwień w całości. Ten mocny kolor pojawił się na pokazach jesień zima 2017/2018 u niejednej dużej marki. Givenchy zaprezentowało całą kolekcje w kolorze czerwonym. Czerwone stylizacje od stóp do głów były m.in. u Max Mara, Jil Sander, Marc Jacobs i Oscar de la Renta.

Trendsetterki już zaadaptowały look z wybiegu na ulice i prezentują się w monochromatycznych czerwonych stylizacjach. Cały outfit w tak mocnym kolorze jest dla odważnych, bo rzuca się w oczy, ale jest bardzo efektywny. Wielki plus, jeden kolor w całości wyszczupla optycznie, poza tym wyglądamy szykownie i modowo, bo całość jest spójna dla oka.

Zazwyczaj przy monochromatycznych stylizacjach dobieramy ubrania w różnych barwach jednego koloru. Czerwień ma mnóstwo różnych tonacji ciepłych i chłodnych. Najłatwiej będzie jak nie będziesz mieszać chłodnych odcieni czerwieni wchodzących w pomarańcz z bardzo ciepłą czerwienią wchodzącą w malinę – to stylizacja dla zaawansowanych, bo może wyglądać po prostu źle. Całość w jednej tonacji to najprostsze i sprawdzone rozwiązanie.

Napisane przez
More from Julia

Poncho – Trend z wybiegów

Szukasz alternatywy do płaszcza na jesień? Poncho to świetny wybór. Jest to...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.