Bond ubiera się u Forda

W tym roku James Bond ponownie zagości na ekranach kin. To prawdziwa gratka nie tylko dla fanów serii, ale dla wszystkich miłośników kina, mody i technologii. Od lat seria jest wyznacznikiem trendów i każda światowa marka da wiele, aby być powiązaną z postacią brytyjskiego agenta.  Nigdy nie przechodzi nie zauważone co pije, czym jeździ, w co jest ubrany, lub jakiego telefonu używa Bond.

Do czasu przydzielenia roli Bonda Danielowi Craigowi garderobą słynnego szpiega zajmowała się klasyczna, włoska marka Brioni. Wielu osobom nie podoba się angaż tego brytyjskiego aktora do roli agenta 007 – nie da się ukryć, że jest całkowicie inny niż jego poprzednicy. I w związku z tym zmienić musiał się również sposób ubioru. Tom Ford wprowadził wiele świeżości do wizerunku Jamesa Bonda, znacznie go odmłodził. Ford w filmie Spectre po raz trzeci ubiera najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości i trzeba to przyznać – to więcej niż reklama… To zapisanie się w historii kina!

Co odróżnia Forda od Brioni? Tom Ford jest znany z dopasowanych do sylwetki krojów i w nowym Bondzie Daniel Craig ubrany będzie w modny trzy częściowy garnitur. Na tym jednak nie koniec – Tom Ford odpowiedzialny jest również za ubiór agenta w tych mniej oficjalnych scenach, gdy garnitur spoczywa grzecznie w garderobie. Zawsze w filmie okulary przeciwsłoneczne agenta również sygnowane są nazwiskiem projektanta. Efekt tych działań zobaczymy już wkrótce.

Napisane przez
More from Konrad
Miu Miu przedstawił nową App „Miu Music”
Włoski dom mody Miu Miu uruchomił aplikacje Miu Music. Nowa aplikacja łączy...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.