jakie okulary przeciwsłoneczne są najlepsze?

Q&A Pytania i OdpowiedziKategoria: Modajakie okulary przeciwsłoneczne są najlepsze?
Julia zapytał 6 lat temu

Hey dziewczyny, 
Jestem tu nowa i bardzo chciałabym się was poradzić. Od dłuższego czasu myślę nad zakupem porządnych okularów przeciwsłonecznych. Czytałam ostatnio wiele artykułów dotyczących odpowiedzialnych zakupów okularów i tego, na co zwrócić uwagę. Głównie należy zwrócić uwagę na obecność filtra UV i cenę. Szukałam w internecie odpowiednich okularków dla mnie i natknęłam się na firmę SensoLatino. Bardzo podoba mi się ich modny fason, a ich cena jest dodatkowo bardzo atrakcyjna ( obniżka ze 129 euro na 29). Czy któraś z Was spotkała się już z tą firmą i może się wypowiedzieć ? A może macie inne godne polecenia firmy? Interesuje mnie do maks 200PLN. 
– link do strony z okularami: http://sensolatino.com
Miłego wieczoru 🙂

1 odpowiedzi
Redakcja Personel odpowiedział 6 lat temu

Hej, rzeczywiście kupno dobrych okularów nie jest takie łatwe. Do tej pory nie mieliśmy do czynienia z okularami SensoLatino – na ich stronie jest dużo modeli podobnych do okularów znanych marek – ciężko powiedzieć jaka jest to jakość. 
Do 200 PLN znaleźć można markowe okulary. Nie jest łatwo bo te jednak zazwyczaj zaczynają się od 500 PLN, jednak warto poszperać np. w TK MAXX. Trochę szczęścia i naprawdę można wygrzebać bardzo dobre okulary. Można też przejść się na różne targi mody – małe polskie firmy mają teraz świetne jakościowo rzeczy a są o wiele tańsze od produktów światowych marek.
Jeśli szukasz klasycznych okularów na kilka lat to warto też trochę oszczędzić i wydać te 500 PLN np. na Ray Bany. Teraz, w czasie wyprzedaży, trzeba się też porozglądać, bo markowe okulary można kupić o wiele taniej – zwłaszcza za granicą, na przykład w Hiszpani czy Włoszech.